Jak na skvělé domácí jogurty, sýr, či kefír?

Zdraví prospěšné jogurty. Chutné domácí sýry. Rozmanité lahůdky z farmářských tržišť zastoupily prefabrikáty z obchodních řetězců. Jak by se daly doma takové lahody zhotovit? Firma Bulgaricus předkládá návody k vyrobení uvedených produktů a mnohých jiných, jež dokáže doma vyrobit každá dovedná hospodyňka, avšak i zkušený mlékárenský podnik zaměřený na výrobu produktů z mléka podle klasických receptů a materiálů. Okuste skvělé kefíry, jogurty, znamenité sýry s použitím smetanové a sýrařské kultury z Bulharska a už budou navždy vaše.

Pro vyrobení sýru doma využijete chlorid vápenatý a syřidlo na výrobu sýrů. Pro lepší sýřitelnost a výtěžnost mléka je důležitou surovinou chlorid vápenatý. Navíc chlorid vápenatý skvěle nahrazuje absentující kalcium, kterého se nedostává kvůli pasterizaci mléka. Nízké množství kalcia zapřičiňují špatnou srážlivost mléka. Pro srážení mléka je třeba přidávat syřidlo, jak nutné syřidlo na výrobu sýrů živočišné, tak rovněž rostlinné či mikrobiální. V internetovém obchodě Bulgaricus se dají sehnat nutné suroviny.

S těmito surovinami se dá jednoduše vyrobit domácí jogurt, perfektní čerstvý sýr, bezkonkurenční zakysanou smetanu, zdravý kefír, bio acidofilní mléko a bio raženky. Avizovaná kefírová kultura je samozřejmě vhodná k výrobě domácího kefíru, sýrařská kultura je nutná pro výrobu domácího sýra, bulharské smetanové kultury je třeba pro udělání zakysané smetany a tvarohu, pro vyrobení jogurtu se používá jogurtová kultura z Bulharska. Nabídka internetové prodejny zahrnuje všechny potřebné suroviny. Bulgaricus prodává funkční probiotika po antibiotikách na střeva, které se zasluhují o důležitou obnovu rovnováhy ve střevech, ale také celého organismu. Zjistilo se, že zničená střevní mikroflóra může stát za mnohými onemocněními. Je známo, že přírodní probiotika pomáhají obnově těla a střevní mikroflóry u dětí, žen i mužů všech věkových kategorií.

Příspěvek byl publikován v rubrice Obchod, Služby a řemesla se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>