Unikátní krby a krbové vložky vyráběné s citem pro detail a na přání zákazníka

Společnost ProfiKrby buduje profesionální krby: ojedinělé výrobky zbudované na zakázku, jež pracují s mnoha kombinacemi krbových vložek – designovými, dle hlediska výkonu a používání. Třeba krbová vložka Kobok stoprocentně umí nahradit stavěná krbová kamna, má akumulační dobu trvající až 10 hodin, společensky a esteticky se vyjímá v interiéru.

Komplexní výčet pojímá krbové vložky Kobok, materiály na stavbu krbů, rozvody tepla, různá krbová příslušenství a doplňkové produkty, krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, bezpečné kouřovody s příslušenstvím, pohromadě s veškerými postupy, čištěním a udržováním krbů. Firma umí i vyčistit komíny. Ti klienti, které zaujaly například akumulační krby, krby s akumulačním materiálem kolem krbové vložky, případně na spalinové trase nebo na krbovém plášti, můžou nový krb obohatit o soustředění energie z vody do akumulační nádrže. Takto zhotovené krby mají energetické zvýhodnění, jsou významně přínosné pro domácí ekonomiku i životní prostředí vůbec.

Bohatá nabídka společnosti pojímá spolehlivá krbová kamna Thorma, úsporná krbová kamna Thorma s výměníkem, nádherná krbová kamna ve tvarech krbů, k životnímu prostředí šetrná akumulační krbová kamna a neustále oblíbené sporáky na tuhá paliva. Podstatným činitelem, který opravdu ocení potenciální zájemci o výtečná krbová kamna, výkonné krby, účelná krbová kamna Thorma a jakostní sporáky na tuhá paliva Thorma, jsou nepostradatelné části jako například náhradní vyzdívka a skla do kamen.

Dobrá krbová vložka se volí podle konkrétních údajů: účinnost, průměrný hodinový výkon, konkrétní rozměry sirky dveří s rámem, výška dveří, vyvedení, k tomu navíc průměr kouřovodu. Pro všechny potenciální i stálé klienty je přichystaná skutečně účinná krbová vložka, jež je zručně vyvedena v desítkách možných variant. Před výběrem kontaktujte naše specialisty, kteří již za léta praxe znají, jaká krbová vložka je pro daný objekt ideální.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Unikátní krby a krbové vložky vyráběné s citem pro detail a na přání zákazníka

  1. registracePR napsal:

    I když si myslíte , že máte malou dílnu, a že se vám tam dílenský stůl nevejde , určitě si ho pořiďte . Jedině pak vám půjde práce pěkně od ruky. Dílenský stůl je zkrátka v dílně nepostradatelný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>