V Pivovaru Chýně u Prahy se nachází skvělá restaurace s dětským koutkem Praha

Pro všechny návštěvy, cyklisty i rodiny s dětmi Pivovarský dvůr Chýně chystá vaří polední menu a speciality české kuchyně. Zmodernizovaný pivovar v dřívějších dobách sloužil pro chov hospodářských zvířat v klášterních hospodářských objektech. Nyní se v Pivovarském dvoře Chýně u Prahy nachází výletní restaurace s dětským koutkem Praha, tradiční pivnice a rychlé občerstvení.

Pivovarský dvůr má optimální polohu na stezce pro cyklisty, výletníci si na letní zahrádce objednávají výtečné domácí bramboráky, skvěle připravené daňčí klobásky a steaky, domácí limonádu pro děti a polotmavou dvanáctku pro dospělé. Zajímavá restaurace s dětským koutkem Praha se musí zamlouvat především rodinám s dětmi, pro něž jsou v dětském koutku připraveny zábavné akce, dorazí babička z pohádky, tvoří se malování na obličej, k mání je skákací hrad, připravují se soutěžní odpoledne nebo bublinkové diskotéky. V Pivovarském dvoře Chýně u Prahy je ideální prostor i pro pořádání dětských narozeninových party a jiných oslav s lahodným občerstevním. Případní cestující si v přívětivé restauraci můžou zpříjemnit vyčkávání letadla vzhledem poloze restaurace nedaleko ruzyňského letiště.

Zajímavé speciality české kuchyně a polední menu jsou dochuceny dobrůtkami pro mlsné jazýčky, kam patří třeba grilovaná masa, ale také pečená kolena na pivu, vynikající pivovarský guláš, lahůdková pečená žebra, nezapomenutelný tatarák z pravé svíčkové, rozmanité steaky ze specifických druhů masa, organizují se hody postaročesku, připravuje se králičí špíz, husí a kachní specialitky, skvělá hovězí svíčková, svíčková na smetaně a svíčková z telecího masa. Jednotlivé polední menu pojímá polévku a hlavní chod již za pětaosmdesát korun. Prodávaná piva jsou kvasnicová, svrchně nefiltrovaná, ale také spodem kvašená. Pivo se vaří klasicky počesku s použitím tradičních postupů, což znamená využití sladu, samozřejmě i vody a chmele. Díky těmto faktům je pivo – světlý ležák klasické světlé, kvasnicové pivo z tuzemských produktů, doplňované originálním žateckým chmelem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Služby a řemesla se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>