Prozkoumejte užitečný online informační systém pro školky od společnosti Dignus, využijí jej také jesle a dětské skupiny

Žádaný systém docházky zpracovaný firmou Dignus je aplikovatelný na rodiče, jejich děti i pracovníky. Nutný online informační systém pro školky, jesle a dětské skupiny poskytuje vysoký stupeň zabezpečení a komfortní užívání. Dignus informační systém školky je připraven pro pracovníky, pro rodiče dětí i pro zaměstnavatele, zlepšuje spolupráci rodičů a pedagogů při vychovávání svěřených dětí. Systém podává informace rodičům, systém Dignus byl udělán pro umísťování fotografií a čerstvých novinek, dají se do něj vkládat fakturační materiály. Soudobě se díky vypilovanému, ale velice jednoduchému systému dá snadno vypočítat školné. Zaměstnavatelům i pracovníkům ve výchovných zařízeních informační systém školky napomáhá spravovat žádosti o dovolenou a veškerou evidenci. Potřebné statistiky a sestavy jsou zpracovávány pro management školních zařízení.

Ze zákona musí provozovatel MŠ kontrolovat dětskou docházku, proto je potřebné docházejí dět registrovat. Docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny od společnosti Dignus vytvořil potřebnou elektronickou registraci docházky s využitím čipů nebo vstupních karet. Dignus program usnadňuje práci zaměstnancům, navíc usnadní kompletní evidenci chodu MŠ, jeslí nebo dětské skupiny. Provozovatel modulu před spuštěním programu zaměstnancům konkrétního školního zařízení předvede, pomůže se jim s prvotními nesnázemi, jakékoliv dotazy budou okamžitě zodpovězeny.

Ovládání programu Dignus zvládnou i ti, kteří lépe ovládají vzdělávání dětí než administrativu. Potřebné administrativní úkony jsou v modulu Dignus úplně minimalizovány. Školským zařízením se jednotlivé programy Dignus předávají na míru a v zašifrované podobě, program Dignus je zajištěn proti vniknutí neoprávněných lidí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Služby a řemesla se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Prozkoumejte užitečný online informační systém pro školky od společnosti Dignus, využijí jej také jesle a dětské skupiny

  1. registracePR napsal:

    Soukromá mateřská školka ProFamily úspěšně rozvíjí znalosti a dovednosti dětí. Útulné prostory, krásná vzrostlá zahrada , úžasný a především kvalifikovaný personál usnadní dětem vstup do školních let. Navštěvovat tuto školku mohou i děti se speciálními potřebami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>