Nejlepší zpracování kamene

Milujete kamenné obklady? Chtěli byste si stylově obložit kamenem koupelnu, dům, vinný sklípek, nebo jakoukoliv jinou místnost? Pokud ano, potom se rozhodně podívejte přímo na stránky výrobce kamenných obkladů a dlažeb wildstone.cz, protože jen Wildstone opravdu ví, jak naložit s kamenem.

V naší nabídce naleznete například nádherné kamenné obklady, které se používají v interiéru i exteriéru k obkladu zdí, fasád, plotů, komínů, koupelen, kuchyní a podobně. Kamenné obklady je možné aplikovat i na zateplovací systém. Wildstone-Baumit, Wildstone-STO, dřevostavby atd.

Nebo velmi zajímavě designové cihlové pásky jsou velmi vkusný a stylový doplněk do každého interiéru.  Hodí se pro obklad zdí, komínů. Skvěle Vám ozdobí koupelnu, nebo třeba Vaší kuchyň.

Také velmi vkusná portlandská dlažba – „lidově půdovky „ dodá prostorám neopakovatelnou a jedinečnou atmosféru starých časů. Dokonale imituje staré, ošlapané, cihlové a kamenné dlažby, které používají i restaurátoři  při svojí práci na zámcích a klášterech.

Kromě jmenovaných obkladů a dlažeb vám také nabízíme doplňky jako jsou parapety, sluneční hodiny, plotové zákrytové desky, šambrány oken atd.

Pokud chcete kamennou podlahu, nebo zeď od odborníka, podívejte se na nabídku Wildstone. Díky naší dlouholeté zkušenosti, Vám nabídneme to nelepší, za skvělé ceny a s maximální zárukou kvality.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>