Nikdy jsem nepoznal, jak skvělý může být sex s umělou vagínou Fleshlight. Až díky božskému sexshopu. Nadto v češtině!

Chtěl jsem pořídit manželce nějaké erotické zpestření. Trochu kecám, sháněl jsem zpestření pro oba. Abychom nalezli ztracenou šťávu. Jasně že se furt dost milujeme, ale v posteli to bylo v poslední době tak nějak podobné. Ani manželku, ani mě už sex neuspokojoval, jak by opravdu měl. Jenže brouzdání po sexshopech s radami a pomůckami je vleklé, zvlášť když jsem přesně nevěděl, co přesně bych chtěl. Co mě ale zarazilo, že jsem objevil sexshop, kde jsou tisíce článků zaměřených na všechny erotické pomůcky a rady, jak je používat. Sexshop má v sekci Inspirujte se velké množství testů erotických hraček, prádla a dalšího pozoruhodného zboží, jež se mohou použít pro okořenění intimního života.

Uživatelé tam líčí, co se dá s erotickými potřebami pro lepší prožitek ze sexu dělat, jak se účelně dají použít erotické pomůcky, vibrátor či erotické prádlo. Díky tomuto webo snáze pochopíte, jaké přednosti a zápory mají rozmanité vibrátory, kterým vibrátorům se raději vyhnout, a podobně. Doporučuju – nejlepší stránky s informacemi uživatelů na téma zkvalitnění sexu. Pár dní mi zabralo, než jsem vše prostudoval. Díky večernímu čerpání informací z tohohle sexshopu se sex s manželkou neskutečně obohatil. Navíc jsem objevil sekcii Pořádná masturbace, kde jsou – kupodivu – nápady na sex bez partnerky.

Ohromilo mě, jak příjemnou a sympatickou prodavačku tam mají. I když se slečna občas vyjadřuje hůře, její nápady překypují vtipem. Dejme tomu i taky jak zvětšit penis. Samozřejmě se má co ohánět, aby jí prodejna s erotickými hračkami vynášela, navíc k tomu ale dokáže erudovaně poradit! Vkusné vibrátory, neobvyklé anální kolíky, všelijaké erotické pomůcky z kovu, sady rozličných pout, kroužky a návleky v sadách – to všechno zná, a to určitě blaží jejího přítele. V jednom článku dokonce píše, jak chutná sex ve třech s umělou vagínou Fleshlight . To je věc – tuhle ženskou by chtěli poznat asi všichni.

Toto je poslední konstatování a shrnutí nejlepšího českého erotického webu, jaký jsem pročetl.

Příspěvek byl publikován v rubrice Internet, Obchod se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>