Využijte úžasných nabídek Slevopolis.cz. Určitě neprohloupíte!

Slevové portály jsou fenoménem českého internetu od roku 2010. Jedná se o systém hromadného nakupování, kdy provozovatel slevového portálu domluví prodej zboží či služeb s poskytovatelem slevy. Nabídka hromadných slev se mění každý den, takže nezapomeňte aktuální slevy sledovat.

Internetový portál pro hromadné nakupování přinášející slevy z oblasti wellness, gastronomie, kultury, kosmetiky, zdraví a mnoha dalších odvětví – to je Slevopolis.cz. Denně nabízíme nejrůznější zážitky z mnoha měst celé České republiky. K nejzajímavějším nabídkám na našem portále bezesporu patří slevy Praha , ale i slevy Brno, slevy Plzeň a slevy Ostrava. Hromadné slevy na nákupy se slevou na restaurace, wellness, masáže, ubytování, oblečení, sport, bary i hračky nabízíme nejen pro města Praha, Brno, Ostrava, Plzeň a Liberec. Naši nabídku postupně rozšiřujeme o další místa a služby. Umožňujeme kolektivní nakupování s alespoň polovičními slevami.

Gigant mezi slevovými portály Slevopolis.cz roste v počtu spokojených zákazníků přímo geometrickou řadou. Přidejte se i Vy mezi zástup spokojených uživatelů.

A jaké nejzajímavější slevy dnes nabízíme?

Naprostým hitem těchto dní je 50% sleva na luxusní dovolenou v hlavním městě Maďarska v Budapešti pro dvě osoby. Tři dny v luxusním hotelu včetně snídaní a neomezeného vstupu do celého komplexu hotelu určitě stojí za to!

Další aktuální bombastickou nabídkou, kterou v létě nemůžete nevyužít, je možnost nákupu slevového kupónu na dvě vynikající pizzy v pizzerii na Národní třídě jen za 99 Kč místo skutečných 310 Kč! Ručíme Vám za to, že z dvanácti druhů vynikající pizzy si určitě vyberete i Vy!

Příspěvek byl publikován v rubrice Obecné. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>