NAPÍNANÉ PODHLEDY – PRAKTICKÉ A LEVNÉ ŘEŠENÍ

Významným architektonickým prvkem, který ozvláštní každý interiér, jsou moderní stropní podhledy. K jejich přednostem patří osobitý design, jednoduchá údržba, dlouhá životnost a řada dalších nesporných výhod. Chcete-li oživit interiér svého bytu, domku či kanceláře pomocí napínaných stropů, všechny potřebné informace naleznete na webu euroceiling.cz.  

Levné, avšak kvalitní řešení

Jsme firma, která se zabývá výrobou a montáží napínaných podhledů, a na trhu úspěšně působíme už od roku 2007. Pokud plánujete například rekonstrukci vnitřních prostor (včetně úpravy stávajících stropů), nabízíme vám vysoce kvalitní napínané stropy, napínané podhledy a stropní kazety. K portfoliu našich služeb patří výroba, montáž a design moderních podhledů, a to za velice výhodné ceny. Navíc poskytujeme na všechny výrobky a služby záruční a pozáruční servis (v trvání 12 let).

Pestrá nabídka

Klientům nabízíme stropní kazety (60 x 60) v mnoha barevných provedeních a různých tvarech. Zajímavě působí i barva béžová (matová) nebo barevné provedení připomínající lesklé oblaky, s otvory pro osvětlení.

Vynikající spotřebitelské vlastnosti napínaných podhledů a stropů jsou kombinovány se širokými možnostmi designu a nejvyšší úrovní technologie a estetiky. Velkou výhodou je to, že napínané stropy umožňují snadno a rychle instalovat jakékoliv světelné přístroje, ventilační systémy, signalizaci a ochranu. Pro montáž podobných zařízení do napínaného stropu neexistují žádná omezení.

Výběr napínaného podhledu plně závisí na fantazii a požadavcích každého z klientů. Lze dát přednost stropu se zrcadlovým efektem či se zobrazením látky. Nad hlavou můžete mít hvězdné nebe, nebo bude váš nový strop připomínat podobu přírodního kamene, kovu či dřeva.

Kontaktujte nás…

Na našem webu snadno a rychle najdete všechny důležité podrobnosti, které se týkají vlastností, cenové kalkulace, ale i montáže napínaných stropů a podhledů. Každý zákazník se na nás může kdykoliv obrátit s jakýmkoli dotazem (online) – ochotně a rádi mu poskytneme potřebné informace.

Příspěvek byl publikován v rubrice Obchod. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>