Slastný spánek večer ne a ne přijít, ráno se moc brzy budíte, protože jste nepřetržitě rušeni pouličním osvětlením?

Jsou vaše okenní tabulky v létě vystaveny nepřetržitému slunečnímu žáru? Anebo se vám nelíbí pohledy zvědavých sousedů? Častokrát klienti přemýšlejí, zda si mají pořídit stínění vnitřní, nebo také populární venkovní stínění. V nějakých případech jsou ideálním východiskem venkovní žaluzie, oblíbené venkovní rolety, praktické markýzy, pergoly, případně svislé fasádní clony, v opačných případech zas vnitřní žaluzie, případně látkové sítě či užitečné sítě proti hmyzu. Většinou se jako ideální nejeví jediná varianta.

Jeden z nejlepších a nejefektivnějších způsobů stínění představují rolety. A tak venkovní rolety Climax dokážou obránit vaše okenní tabulky před proměnlivými povětrnostními vlivy, rolety zmenšují ruchy z ulice a okolí, navíc přispívají k bezpečnosti objektu. Proto se venkovní rolety Climax často používají jako stoprocentní ochrana před nepříjemným slunečním žárem, avšak venkovní rolety jsou rovněž praktickým pomocníkem při izolaci jakéhokoliv domu. Pakliže ale sháníte nějakou vkusnou variantu stínění, moderní pokoj spolehlivě zkrášlí stínění z látky, kam spadají například rozmanité látkové rolety, nebo i vkusné plisé žaluzie, neotřelé japonské posuvné stěny a populární vertikální žaluzie Climax. Nabízíme neotřelé kolekce textilií Climax s poutavými barvami, textilie jsou z hodnotných materiálů a neotřelého dekorování.

Díky zmíněným kladům se venkovní rolety Climax staly užitečnou okrasou mnoha domů. Veškeré typy rolet se rozlišují podle rozmanitého zhotovení lamel, způsobem ovládání a montování: u novostaveb a rekonstrukcí doporučujeme použít rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, pro dokončené stavby jsou vhodné spíše rolety s přiznaným boxem. Nabízené rolety mají variantu ovládání na dálku s motorovým pohonem.

Kvalitní zastínění na balkoně či terase zajistí markýzy od největšího tuzemského výrobce Climax, mezi jejichž pozitivní vlastnosti se řadí zejména bezpečná konstrukce, pevné a odolné materiály v mnoha barvách a s různými dekory, včetně využitelných doplňků. Rovněž na zmíněné markýzy, stejně jako na všechny rolety, venkovní rolety a ostatní sortiment, poskytujeme prodlouženou záruku na krásné čtyři roky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>