Užijte si s přáteli zážitkový tandemový seskok padákem

Pátráte po skutečném zážitku? Přijďte si ozkoušet tandemový seskok padákem. Jde o nezapomenutelnou výzvu, ze které se stane celoživotní zážitek. Pokud se vám tandemový seskok padákem zamlouvá, využijte profesionálních nabídek, protože tandemový seskok padákem musejí jistit zkušení profesionálové. V první řadě totiž jde o vaše zdraví.

Neopakovatelné pohledy z velké výšky umožní všem zájemcům tandemový seskok padákem

Webové stránky organizátorů Tandem2.cz nabízejí tandemový seskok padákem už za 3100 korun. Bezpečný tandemový seskok padákem by se mohl stát neotřelým dárkem i pro vaše blízké a kamarády. Vybírat můžete z celé nabídky tandemových seskoků a objednávku si zajistit prostřednictvím webových stránek. Na neopakovatelný zážitek budete mít vzpomínku díky videozáznamu a fotkám. Seskoky se pořádají rovněž pro více lidí, i tak se dá ušetřit.

Víte, kdo uvedený tandemový seskok padákem v České repubice provozuje?

Veškeré uvedené akce se konají na mnoha místech republiky, můžete si vybrat zajímavou lokalitu pro tandemový seskok padákem. A tak třeba Kolín, Most, Kunovice, Příbram nebo Brno jsou města, ve kterých se aktuálně skáče, respektive na letištích těchto měst. Detailní polohu aeroklubu, včetně souřadnic GPS, najdete na pořadatelských internetových stránkách. Se svým společníkem, s nejlepším přítelem nebo někým z rodiny si ozkoušejte bezpečný tandemový seskok padákem. Brno vám navíc přináší hned dvě lokality, v nichž můžete seskok využít.

Chcete-li si zkusit volný pád, můžete si pod dozorem dvou instruktorů zkusit létat ze 4000 metrů – Assistant Free Fall. Pro tyto kurzy jsou nutné zdravotní prohlídky u leteckého doktora. Uvedené lekce volného pádu jsou za 36 000 Kč.

Pakliže se vám zážitkový tandemový seskok padákem opravdu líbí a rádi byste mu obětovali víc energie, můžete využít kurzy pro samostatný seskok, IAFF, AFF, anebo také satic line.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>